Prywatna plaża

Prywatna plaża w odległości jedynie 30 m od obiektu. Kameralne miejsce bez tłumów i hałasu zagwarantują Państwu pełną swobodę i komfortowy wypoczynek. Piękna plaża z łagodnym i piaszczystym zejściem jest idealna również dla rodzin z dziećmi.

Prywatny port

Do Państwa dyspozycji oddajemy przepiękny, nowy i przede wszystkim prywatny port. Cumowanie łodzi i skuterów jest bezpłatne dla wszystkich naszych gości. Jest to doskonałe miejsce wypadowe do zwiedzania Mazur. W trosce o bezpieczeństwo, całość terenu jest zamknięta.

Wycieczki rowerowe

Zwiedzaj Mazury na rowerze. Zapraszamy do wycieczek rowerowych po przepięknej trasie wokół jeziora Niegocin. Ta aktywna forma spędzania czasu, nadaje się zarówno dla wytrawnych kolarzy jak i amatorów, pragnących czerpać radość z uroków mazurskiego krajobrazu.

Mały plac zabaw

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych gościach, którzy z pewnością nie będą się tutaj nudzić. Czeka na nich kolorowy i bezpieczny plac zabaw, na którym będą mogli bawić się do woli. Idealne miejsce do spędzania wolnego czasu i szaleństwa.

Sprzęt wodny

Kiedy znudzą się już Państwu piesze wędrówki i plażowanie, zapraszamy do skorzystania  z naszego sprzętu wodnego. Dzięki niemu nasi goście mogą bez przeszkód odkrywać uroki jeziora Niegocin i delektować się malowniczym widokiem. Do dyspozycji kajaki, łódka wiosłowa a także motorówka.

Ognisko

Wieczorem zapraszamy Państwa do wspólnego biesiadowania przy ognisku. Pieczenie kiełbasek, rozmowy przy blasku księżyca nad brzegiem jeziora, śpiewy lub tańce do rana.  Nic tak nie integruje jak wspólnie spędzony czas na łonie natury, w miłej atmosferze.